Sağlık

3 Eylül koronavirüs tablosu açıklandı! Son dakika Türkiye corona virüs vaka sayısı illere göre son tablo

Koronavirüs vaka sayısı kaç? Bugün koronavirüs nedeniyle kaç kişi hayatını kaybetti? Corona Türkiye tablosu son durum nasıl? soruları tüm vatandaşların gündeminde. Koronavirüs tablosu günlük olarak açıklanıyor. Bugün resmi Twitter hesabından açıklama yapan Sağlık Bakan Fahrettin Koca Ankara , İstanbul, Konya, Kayseri ve Diyarbakır’a dikkatleri çekti. 3 Eylül 2020 Corona Türkiye tablosu haberimizde…

3 EYLÜL 2020 KORONAVİRÜS TABLOSU – SAĞLIK BAKANLIĞI

Son 24 saate ait koronavirüs tablosu Sağlık Bakanlığı verileri doğrultusunda https://covid19.saglik.gov.tr/ sitesi üzerinden açıklanıyor. Bakan Koca’nın bugün için mesajı “En çok hasta bulunan beş ilimizde pnömoni oranları; Ankara: %4.7, İstanbul: %4.61, Konya: %8.78, Kayseri: %6.49, Diyarbakır: %8,37. Güç tedbirde” şeklinde oldu.

TOPLAM HASTA SAYISI 274 BİN 943, BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 1642

Sağlık Bakanlığı’nın açıkladığı tabloya göre, bugün yapılan 110 bin 225 koronavirüs testinden 1642’si pozitif çıktı. Bugün 49 hasta koronavirüs nedeniyle hayatını kaybetti. Toplam hasta sayısı 274 bin 943 olurken toplam hayatını kaybeden hastaların sayısı da 6 bin 511 oldu. Bugüne kadar toplam 248 bin 87 hasta da koronavirüsü yenerek hayata tutundu.

CORONA VİRÜS HARİTASINDA SON DURUM İÇİN TIKLAYIN

CORONAVİRÜS HARİTASI İLLERE GÖRE

Hayat Eve Sığar uygulamasında yer alan verilere göre İstanbul, Ankara, İzmir ve Diyarbakır’daki koronavirüs haritası aşağıda yer alıyor. Diğer illeri incelemek için Hayat Eve Sığar uygulamasını mobil cihazınıza indirebilirsiniz.

https://www.haberturk.com/
https://www.haberturk.com/
https://www.haberturk.com/
https://www.haberturk.com/

BUNLARA DA BAKABİLİRSİNİZ

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Kapalı