Magazin

Baraj oyuncuları kimlerdir? Baraj dizisi konusu nedir? İşte Baraj oyuncu isimleri

Baraj dizisi oyuncuları kimler? Baraj dizisinin konusu ne? soruları diziseverler tarafından merakla araştırılıyor. FOX TV’de yayınlanan Baraj dizisi pandemiden dolayı bir süre ara vermek zorunda kalmıştı. İşte Baraj dizisi oyuncuları ve konusu…

Baraj, Med Yapım ve No:9 Productions imzalı, ilk bölümü 17 Mart 2020 tarihinde yayımlanan, yönetmeliğini ve senaryosunu Hasan Tolga Pusat’ın üstlendiği Türk yapımı dram dizisidir. 1977 yapımı Baraj filminin dizi versiyonudur.

BARAJ DİZİSİNİN KONUSU NE?

1977 yapımlı, başrollerinde Türkan Şoray ve Tarık Akan’ın oynadığı “Baraj” isimli filmin dizi uyarlaması olarak izleyici karşısına çıkacak olan yapımda Nazım’ın (Feyyaz Duman),internette bir arkadaşlık sitesinde Nehir’le (Biran Damla Yılmaz) tanışma hikayesi konu alınıyor. Birbirlerini hiç görmemiş olma durumu, Nehir’in fotoğrafını göndermesiyle değişir.

Nehir’in çok güzel ve kendinden genç olduğunu düşünen Nazım yüzündeki yara yüzünden kendi fotoğrafını göndermeye çekinir ve Nehir’in ısrarı ve onu kaybetme korkusundan dolayı Nazım, baraj inşaatına İstanbul’un renkli hayatından sürgün gönderilmiş, yakışıklı ve çapkın bir genç olan Tarık’ın (Burak Yörük) fotoğrafını gönderir. Nehir’in fotoğraftaki Tarık’ı beğenmesi ve sürpriz bir şekilde baraja gelmesi işleri karıştıracaktır…

BARAJ DİZİSİNİN OYUNCULARI KİMLER?

Medyapım ve No Dokuz Production’ın ortak yapımı olan dizide başrolleri; Biran Damla Yılmaz, Burak Yörük, Feyyaz Duman, Sumru Yavrucuk ve Tuna Orhan paylaşıyor.

Ana karakterler

Feyyaz Duman (Nazım)
Biran Damla Yılmaz (Nehir)
Burak Yörük (Tarık)
Sumru Yavrucuk (Zerrin)
İman Casablanca (Zahra)
Sait Genay (Orhan)
Tuna Orhan (Ekrem)
Rana Cabbar (Kemal)

Yardımcı karakterler

Mesut Yılmaz (İsmet)
İhsan İlhan (Yaşar)
Batuhan Yüzgüleç (İbrahim)
Şamil Kafkas (Halil)

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Kapalı