Maria ile Mustafa 12. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Maria ile Mustafa 11. son bölüm…

Pazar günleri ATV’de izleyici ile buluşan Maria ile Mustafa, 11. bölümüyle oldukça heyecanlı bir bölümü geride bıraktı ve gözler şimdiden yeni bölüm fragmanına çevrildi…

MARIA İLE MUSTAFA 11. BÖLÜMDE NELER OLDU?

Eda’nın yıllar sonra ortaya çıkması Maria ile Mustafa’nın arasının açılmasına sebep olur. Mustafa bir yandan Eda’yı Galip’ten kurtarmaya çalışırken bir yandan da Maria’ya kendini ifade etmeye çalışır. İkilinin arası düzelme yoluna girerken Gonca ve Galip’in kurduğu tuzak çok daha büyük bir krize neden olacaktır.

Nisan ve Rüzgar’ın birlikte kaçtıklarını anlayan Zeyno, durumu Kudret’e söyler. Kudret ikisini yakalayacağı sırada Rüzgar ve Nisan’ın aldıkları büyük karar, herkesi şok edecek niteliktedir.

Nadire, Maria’nın Mustafa’ya olan aşkını da gördükten sonra Nihat’la ilgili bir karar alır. Nihat ise kendisiyle ilgili yıllar önce gömdüğü bir gerçekle tekrar yüz yüze kalır. Bu gerçek Nadire ve Nihat ilişkisini ne yönde etkileyecektir?

İclal, Çiçek’le yüzleşmeye gittiğinde hiç beklemediği bir şey olur. Şahin’in de oraya gelmesiyle iyice çıkmaza giren olaylar, Çiçek’in aldığı karar konakta bomba etkisi yaratır.

MARIA İLE MUSTAFA 12. BÖLÜM FRAGMANI

Maria ile Mustafa 12. yeni bölüm fragmanı yayınlanır yayınlanmaz haberimizde yer alacak…